Komló Városi Óvoda
  tompaovi@gmail.com
  +36 (72) 481-305
  7300 Komló, Tompa M. utca 2/1.
 • Halacskák
 • Húsvét
 • Piros-Fehér-Zöld
 • Erő-Hűség-Remény
 • Mézeskalácsok
 • A gyerekek munkái
 • Várjuk a tavaszt
 • Dekoráció
 • Húsvét
 • Víz Világnapi dekoráció
 • Rajzok
 • Rajzok
 • Süss fel Nap
 • rajzok
 • rajzok
 • Medúzák
 • Virágok
 • A gyerekek munkái
 • A gyerekek munkái
 • A gyerekek munkái
 • A gyerekek munkái
 • Dekoráció
 • Víz világnapi dekoráció
 • Dekoráció
 • Gyerekrajzok
 • Gyerekrajzok
 • Gyerekrajzok
 • Dekoráció

ZÖLDIKE Alapítvány

A projekt célja

A tematikus táboraink lebonyolításával célunk a Komló (somági városrész) óvodás korú gyermekei ismeretinek gyarapítása, a környezeti értékeinkre való fókuszálással, megőrzésükkel, a szabadidő tartalmas eltöltésére élményszerű minta adása. Az óvodáskori környezetorientált viselkedés kialakítása és gyakorlása a természetben. Átfogó célunk a komplex személyiségfejlesztés lehetőségeinek kihasználása.

1 db komplex program, amely két nagyobb elemből tevődik össze: a komlói, somági óvodás korú célcsoport részt vételével Erdei Óvoda 2019-ben és 2020-ban. Mindkét programban 23 gyermekkel és 5 pedagógus kísérővel számolunk. A rendezvények megtartását Bakonya külterület Sás-völgyben tervezzük, a Mecsekerdő Zrt. Mókus Suli Erdészeti Erdei Iskola és Erdő Háza szakemberei biztosítják számunkra a programokat (túrák, terepgyakorlatok, szenzitív játékok, kézműves tevékenység). Az oda/ visszautazáshoz külön autóbuszt bérelünk.