• Boszik
  • Tulipán
  • Farsangra készülve

Komló Városi Óvoda Hunyadi Utcai Tagóvodája

Óvodánk ideális környezeti adottságokkal rendelkező, családi házból átalakított épület. Udvarunkon gyümölcsfás, bokros, füves, betonos felületek változatos domborzata biztosítják a gyermekek számára a szabad levegőn történő mozgás valamennyi lehetőségét, a természet közeliséget. A természet szeretetére, védelmére, a fenntarthatóságra és a környezetorientált magatartásra nevelés az óvodánk sajátossága. Örökös Zöld Óvoda vagyunk. Ez komplex módon átszövi óvodai életünk minden területét, tükröződik az intézményünk külső és belső arculatán. Fontosnak tartjuk a népi hagyományok őrzését, melyet beépítettünk nevelő munkánkba és egyes tevékenységek tartalmába. Sajátos tanulás szervezési forma keretében nyújtunk maradandó élményt a nagyobb gyermekek számára a nyári, három napos Erdei Óvodánkban. A közösséghez való tartozást erősítik az együtt megünnepelt hagyományos jeles napok. Óvodánk három csoporttal működik, amelyben vegyes életkorú gyermekek nevelése folyik. A lelki egészség megőrzéséhez, nyugodt, biztonságos, barátságos, harmonikus légkört biztosítunk gyermekeink számára. Ellátjuk és vállaljuk a sajátos nevelési igényű és az hátrányosabb helyzetű gyermekek fejlesztését, nevelését. Ehhez rendelkezünk megfelelő személyi és tárgyi feltételekkel. A másság elfogadásával példát adunk gyermeknek, szülőknek.

Ihók-Mihók csoport Vackor csoport Aranyhal csoport

Zöldike Alapítvány