• tökök
  • ősz
  • baba

Komló Városi Óvoda Körtvélyesi Tagóvodája

Óvodánk a körtvélyesi városrészben egyedüli közintézményként működik 1993 óta. Az óvodás korú gyerekek nevelését hat vegyes összetételű csoportban biztosítjuk. A dávidföldi, kökönyös-nyugati városrész gyermekeinek az óvodába érkezését, ill. távozását óvodás busszal segítjük.

Óvodánk tornateremmel rendelkezik, melyben változatos mozgást biztosítunk a Mozgáskotta eszközrendszerével kiegészítve.

A 2010-ben kialakított sószoba az egészséges életmódra nevelést segíti és jótékony hatása van a napjainkban egyre gyakrabban jelentkező allergiás, asztmás megbetegedésekben is.

A másság elfogadására nevelő, érzelmi biztonságot nyújtó légkörben 2007 óta fogadjuk a sajátos nevelést igénylő gyermekeket.

A Kompetencia Alapú Óvodai Programcsomag bevezetése kiegészíti, teljessé teszi pedagógiai munkánkat.

Kanga csoport Tigris csoport Zsebi Baba csoport

Nyuszi csoport Füles csoport Róbert Gida csoport